Kariera

Aktualnie prowadzone rekrutacje

Nieustannie rozwijamy się w kierunku wskazanym przez wymagania naszej dynamicznej branży i potrzeby Klientów. Poszukujemy pasjonaty, która włączy się w rozwój naszego oprogramowania. Zapraszamy – dołącz do naszego kreatywnego teamu!

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie w stabilnej firmie
– umowę o pracę na czas nieokreślony na pełny etat
– pracę w zespole doświadczonych programistów
– realizację ciekawych projektów graficznych
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
– spokojne miejsce pracy wśród miłych ludzi

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne
– dobre posługiwanie się językiem C/C++ i OpenGL
– minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku C/C++
– umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie dobrym lub bardzo dobrym
– mile widziana znajomość środowiska Embarcadero RAD Studio

Jeśli Twoją pasją są komputery i rozwiązywanie problemów, masz zmysł techniczny, a jednocześnie dobrze dogadujesz się z ludźmi zapraszamy!

Praca będzie polegać na:

  • przyjmowaniu i rozwiązywaniu zgłoszeń związanych z działaniem i obsługą oprogramowania produkcji CAD Projekt K&A od jego użytkowników (obsługa klienta odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem poczty e-mail, zdalnie na komputerze klienta lub bezpośrednio w siedzibie firmy);
  • raportowaniem błędów oprogramowania;
  • testowanie oprogramowania;
  • nadzorem technicznym nad firmowym sprzętem komputerowym;
  • prowadzeniem wsparcia dla pracowników firmy w zakresie IT.

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne, minimum średnie techniczne;
  • bardzo dobra znajomość konstrukcji komputera i zagadnień sprzętowych IT;
  • bardzo dobra znajomość rodziny systemów operacyjnych Windows;
  • umiejętność konfiguracji komputera od strony sprzętowej i programowej;
  • wysokie umiejętności analityczne;
  • znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym autem będzie znajomość aplikacji CAD Decor, CAD Kuchnie lub CAD Decor PRO lub innego oprogramowania typu CAD.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie;
  • odpowiedzialne i samodzielne zadania;
  • wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • spokojne i przyjazne miejsce pracy.

foto
CAD Projekt K&A to polska firma, która od 25 lat tworzy oprogramowanie do projektowania wnętrz, poszukuje osoby na stanowisko:

Programista C++

Miejsce pracy: Poznań

Może pora coś w życiu zmienić?
Pracujesz w domu i czujesz, że chcesz wyjść do ludzi?
Albo przytłacza Cię korporacyjna biurokracja? Zapraszamy do nas!

Całą organizację tworzy ok 50 osób, które cenią sobie kontakt bezpośredni, wymianę doświadczeń i rodzinną atmosferę. Siedziba firmy znajduje się na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Może nieco na uboczu, ale bliskość terenów zielonych świeże powietrze i cisza za oknem z pewnością to wynagrodzą. Oprogramowanie do projektowania, które u nas powstaje, sprzedawane jest na całym świecie. Programowanie w naszym zespole to coś więcej niż aktualizowanie sterownika do mikrofalówki. Wspólnie budujemy program, który jest konkurencją dla światowej czołówki programów do projektowania wnętrz.

ZADANIA
  • tworzenie programu do projektowania wnętrz wraz z doświadczonym zespołem programistów
  • optymalizowanie istniejącego kodu
  • wdrożenie projektowanych rozwiązań
OFERUJEMY
calosc1
WYMAGANIA
  • dobre posługiwanie się językiem C/C++, OpenGL
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie  umożliwiającym komunikację i posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • znajomość biblioteki stl
  • mile widziana znajomość systemu Git
  • doświadczenie w programowaniu w języku C/C++, również niekomercyjne
teczka_small

stałe zatrudnienie
w stabilnej firmie

zegar_small

elastyczne
godziny pracy

programisci_small

pracę w zespole
doświadczonych programistów

projekty_small

realizację ciekawych
projektów graficznych

karty_small

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne
do umiejętności

miejsce_small

spokojne miejsce pracy wśród miłych ludzi

joga_small

praktykę jogi 2x
w tygodniu

Wymagania:

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy możliwość odpowiadania tylko na wybrane aplikację.

Kliknij tutaj, aby wysłać nam swoje CV i list motywacyjny. Uwaga: w temacie maila napisz, na którą pozycję aplikujesz