Bank modeli 3D

Prześlij zdjęcie interesującego Cię obiektu i zagłosuj! Najpopularniejsze obiekty zostaną narysowane i udostępnione do pobrania bezpłatnie, a w przyszłości mogą się znaleźć w jednej z naszych baz uniwersalnych, takiej jak „Baza modeli 3D – wybór projektantów tom 1”„Baza modeli 3D(…) tom 2”„Baza modeli 3D (…) tom 3”„Baza modeli 3D (…) 4”, Baza modeli 3D (…) tom 5″. Oglądaj, dodawaj i zagłosuj na modele 3d oraz pobieraj bezpłatnie pojedyncze modele 3d.

Zapoznaj się z naszymi zakładkami:

  • proponowane – zdjęcia modeli 3D dodane przez użytkowników i zaakceptowane przez administratora, na które można głosować,
  • wykonywane – zdjęcia modeli 3D, które są w trakcie realizacji,
  • do pobrania – darmowe modele 3D w formacie *dwx gotowe do pobrania bezpłatnie.

Głosowanie i pobieranie modeli nie wymaga rejestracji w naszej witrynie, krótki formularz rejestracyjny dodaj swoją propozycję musi być jednak PRAWIDŁOWO wypełniony przy każdorazowym dodaniu zdjęcia modelu 3D, w celu jego weryfikacji. Zapoznaj się z naszym Regulaminem – pobierz plik PDF.

Jeżeli model 3D, który wybrałeś, nie konwertuje się, a posiadasz starszą wersję naszego oprogramowania, skorzystaj z narzędzia stworzonego specjalnie dla posiadaczy starszych wersji programów. Po przekonwertowaniu pliku dwx  do starszej wersji w aplikacji DWX Downgrander, ponów próbę konwersji w konwerterze. Pobierz plik DWX Downgrader setup i postępuj zgodnie z instrukcjami podczas instalacji.

Oglądaj, dodawaj i zagłosuj na modele do przyszłych baz w naszych programach!