nowe funkcjonalności

w naszych programach
CAD Decor PRO 3.3.1, CAD Decor 3.3.1, CAD Kuchnie 7.3.1

Dowiedz się więcej

Komputer dla projektanta

zapewnisz sobie sprzęt, który będzie miał optymalne parametry
dedykowane do pracy z naszym oprogramowaniem
Kupując u nas

Dowiedz się więcej

szkolenia

stacjonarne lub online

wybierz najlepszą opcję dla siebie

Dowiedz się więcej

Wizualizacja jak fotografia

i profesjonalna dokumentacja techniczna

w naszych programach

CAD Decor PRO 3.X, CAD Decor 3.X, CAD Kuchnie 7.X

Bezpłatnie dla wszystkich użytkowników z aktywnym Pakietem serwisowym

STWORZONE DLA PROFESJONALISTÓW

Jeżeli Państwa profesją lub pasją jest projektowanie i aranżacja wnętrz, programy na bazie CAD stworzone zostały właśnie dla Was. Nasze autorskie oprogramowanie CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, choć intuicyjne w obsłudze, jest jednocześnie zaawansowane technologicznie. Pozwala wykonywać projekty oraz fotorealistyczne wizualizacje mieszkań oraz wnętrz komercyjnych, korzystając z rozbudowanej biblioteki modeli 3D. Oferujemy CAD soft w postaci programów do projektowania wnętrz, w tym łazienek i kuchni, projektowania mebli kuchennych oraz wizualizacji wnętrz, animacji 3D i mobilnej Panoramy 360º, razem z dokumentacją techniczną i wyceną.

AKTUALNOŚCI

Nasze Łazienki 2022 – trwa XIV edycja popularnego konkursu fotograficznego

Pokażcie nam swoje łazienki i wygrajcie atrakcyjne nagrody. 1 maja wystartowała XIV edycja konkursu fotograficznego Nasze Łazienki 2022. Po raz kolejny dołączyliśmy do patronów imprezy i weszliśmy w skład jury. Czekamy na Wasze prace!

Poznajcie nowe funkcje programów w wersji 3.3.1 i 7.3.1!

Programy CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie zostały wzbogacone o nowe funkcje. Wprowadzone modyfikacje sprawią, że proces projektowania stanie się wygodniejszy i będzie przebiegał jeszcze sprawniej. Sprawdźcie, co dokładnie zmieniło się po aktualizacji.

Armatura marki Damixa – nowość w naszych programach!

Od dziś możecie korzystać z bazy modeli 3D renomowanej marki Damixa – duńskiego producenta armatury łazienkowej. Innowacja, funkcjonalność i dobry design to coś, co wyróżnia produkty firmy. Pobierzcie bazę i przekonajcie się, że duńska jakość i wzornictwo nie mają sobie równych.

RÓWNOWAGA I SZEROKA PERSPEKTYWA

Nasza oferta i oprogramowanie to wyjątkowa i elastyczna kompozycja, zapewniająca projektantom i architektom wnętrz równowagę, bezpieczeństwo i szeroką perspektywę rozwoju. Programy i aplikacje do projektowania wnętrz, tworzymy i udoskonalamy kierując się sugestiami ich użytkowników oraz najnowszymi trendami w naszej branży. Nasi klienci z kolei, mogą zawsze liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia oraz swobodny dostęp do unikalnego know-how.

Zarejestruj

Nie masz jeszcze swojego konta w naszej galerii projektantów? Blisko 200 projektantów już tam jest…Sprawdź się!

Zaloguj

Masz nowe projekty i jeszcze nie dodałeś ich do swojej galerii? Zrób to teraz i sprawdź jak projektują inni.