Nasze aplikacje

Najbardziej wszechstronne narzędzie projektowe, doskonały wybór dla doświadczonych projektantów i architektów wnętrz. Szybkie projektowanie, wycena, dokumentacja i profesjonalny rendering.

Wygodny program do projektowania i wizualizacji dowolnych wnętrz, przeznaczony głównie dla salonów płytek ceramicznych i architektów wnętrz. Profesjonalna praca z okładzinami ściennymi i podłogowymi.

Wygodne narzędzie do projektowania, dokumentacji i wyceny, dedykowane głównie stolarzom i projektantom kuchni na zamówienie. Oferuje unikalne funkcje autogeneracji i modelowania 3D.

Umożliwia optymalizację cięcia płyt meblowych, przeznaczony dla wytwórni mebli oraz zakładów stolarskich. Od grudnia 2016 w nowej odsłonie.

Render PRO to nowoczesne narzędzie służące do bardzo zaawansowanej wizualizacji wnętrz, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie doskonałej jakości wizualizacji przy stosunkowo krótkim czasie obliczeń.

Aplikacja CAD Share-it umożliwiająca zarządzanie projektami 3D w chmurze oraz łatwe i mobilne ich udostępnianie.

Aplikacja służąca do przeprowadzenia wirtualnego spaceru po zaprojektowanym wnętrzu w technice real time, jest kompatybilna z programem CAD Decor PRO oraz z modułem Render PRO.

Dodatkowy moduł do projektowania szaf wnękowych, zabudowy garderoby oraz regałów, wyposażony w wizualizację 2D i 3D, automatyczną generację dokumentacji technicznej, edytor cen oraz system kontroli błędów.

Bezpłatna aplikacja on-line, z którą można rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem. Może z niej korzystać każdy użytkownik posiadający komputer i łącze internetowe.