2018 wrzesień

kuchenny.pl_konkurs MINI
Konkurs fotograficzny NASZE KUCHNIE 2018

Kuchnia to pomieszczenie, które przede wszystkim musi być funkcjonalne. W dzisiejszych czasach szeroka gama produktów dostępnych od ręki sprawia, że kuchnie zadziwiają pomysłowością rozwiązań, a do tego ciekawy design zmienia je w ozdobę mieszkania. Pokażcie jak wyglądają Wasze kuchnie biorąc udziału w tegorocznej edycji konkursu Nasze kuchnie 2018, któremu patronujemy.

strona mini
12 nowych kolekcji Stegu

W poszukiwaniu inspiracji z pomocą przychodzi Stegu. Surowy beton czy cegła rozbiórkowa to tylko niektóre z propozycji. Warto jest poznać je bliżej i przekonać się, w jaki sposób z łatwością można nadać projektowanemu wnętrzu odważny charakter.

aktualnosci_2018_II
Drugie głosowanie na Perłę Ceramiki

Rok szkolny wystartował, a wakacje powoli się kończą. Wzmocnieni letnimi inspiracjami siadamy do kolejnych projektów i stajemy przed kolejnymi wyzwaniami. Na dobry i kreatywny start, zachęcamy do drugiego „perłowego” głosowania oraz przymiarki do kolejnej edycji naszego konkursu projektowego w ramach „Perły Ceramiki UE”.

miniatura_szkola
Modele na każdą okazję – Witaj szkoło!

Modele na każdą okazję to baza, która została bardzo ciepło przyjęta 🙂 Pora zatem na kolejną odsłonę – Witaj szkoło! Bo przecież wrzesień i liście lecą z drzew, więc warto również projektom nadać nieco naukowego charakteru. Zachęcamy sprawdzenia co nowego przygotowaliśmy tym razem.