Testuj

J

eżeli nie znasz jeszcze naszych programów dla architektów, nie musisz od razu decydować się na ich zakup. Oferujemy bardzo proste i atrakcyjne rozwiązanie, które za drobną opłatą, daje możliwość pracy na pełnej wersji naszego oprogramowania przez określony czas – klucz czasowy. Pozwala to na dokładne zapoznanie się z interfejsem oraz funkcjonalnościami profesjonalnego programu do projektowania wnętrz: CAD Decor PRO, CAD Decor lub CAD Kuchnie. Wybór należy do Ciebie.

Przez 30 dni możesz testować pełną wersję wybranego programu
w wersji komercyjnej za jedyne 250 zł netto! Wystarczą dwa kroki!

KLUCZE CZASOWE

Wybór odpowiedniego programu do projektowania wnętrz musi być przemyślaną decyzją. Dlatego kontakt z naszymi Product Manager’ami przed zakupem programu lub konfiguracją klucza czasowego jest niezbędny aby dokonać właściwego wyboru. Pomagamy naszym przyszłym klientom dobrać program i zestaw narzędzi dostosowany do ich indywidualnych oczekiwań i wymagań.

2 krok
po otrzymaniu wypełnionego formularza jeden z naszych Product Managerów z Działu Handlowego skontaktuje się z Tobą aby pomóc w konfiguracji klucza czasowego i zrealizować ewentualne zamówienie.

Uwaga! Każdy klient uprawniony jest wyłącznie do jednokrotnego zakupu klucza czasowego. Realizujemy przesyłki kurierem na nasz koszt tylko na terenie kraju. Poza granicami kraju koszty przesyłki pokrywa klient. Więcej informacji na ten temat uzyskasz kontaktując się z naszym Działem Handlowym.

PREZENTACJE PROGRAMU ONLINE

D

wa razy w tygodniu w trakcie 60 minutowego webinarium tworzymy projekt pomieszczenia, pokazując wszystkie najważniejsze etapy tego procesu. Pokazujemy jak zaprojektować dowolne pomieszczenie płynnie i efektownie w czasie rzeczywistym, mając na uwadze Państwa indywidualne potrzeby.

WTORKI 13:00 CAD Decor PRO
CZWARTKI 13:00 CAD Kuchnie

Masz jeszcze jakieś pytania?

Świetnie! W takim razie skontaktuj się jak najszybciej z którymś z Product Managerów z naszego Działu Handlowego.