Testuj

J

eżeli nie znasz jeszcze naszych programów, nie musisz od razu decydować się na ich zakup. Oferujemy dwa bardzo proste i atrakcyjne rozwiązania. Pierwsze, za drobną opłatą, daje możliwość pracy na pełnej wersji naszego oprogramowania przez określony czas – klucz czasowy. Natomiast prezentacja naszej oferty online pozwala na dokładne zapoznanie się z interfejsem oraz funkcjonalnościami programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie.

Przez 30 dni możesz testować pełną wersję wybranego programu
w wersji komercyjnej za jedyne 220 zł netto! Wystarczą dwa kroki!

KLUCZE CZASOWE

W

ybór odpowiedniego programu do projektowania wnętrz musi być przemyślaną decyzją. Dlatego kontakt z naszymi Product Manager’ami przed zakupem programu lub konfiguracją klucza czasowego jest niezbędny aby dokonać właściwego wyboru. Pomagamy naszym przyszłym klientom dobrać program i zestaw narzędzi dostosowany do ich indywidualnych oczekiwań i wymagań.

2 krok
po otrzymaniu wypełnionego formularza jeden z naszych Product Managerów z Działu Handlowego skontaktuje się z Tobą aby pomóc w konfiguracji klucza czasowego i zrealizować ewentualne zamówienie.

Uwaga! Każdy klient uprawniony jest wyłącznie do jednokrotnego zakupu klucza czasowego. Realizujemy przesyłki kurierem na nasz koszt tylko na terenie kraju. Poza granicami kraju koszty przesyłki pokrywa klient. Więcej informacji na ten temat uzyskasz kontaktując się z naszym Działem Handlowym.

PREZENTACJA PROGRAMÓW

K

ażda funkcjonalność programu jest tutaj dokładnie opisana i przedstawiona na konkretnym przykładzie w formie interaktywnej, kompleksowej prezentacji. Link do prezentacji przesyłamy na życzenie, zupełnie bezpłatnie.

W tej kwestii prosimy o kontakt z Działem Handlowym lub samodzielne zalogowanie się na stronie demo.cadprojekt.com.pl

PREZENTACJE PROGRAMU ONLINE

D

wa razy w tygodniu w trakcie 60 minutowego webinarium tworzymy projekt pomieszczenia, pokazując wszystkie najważniejsze etapy tego procesu. Pokazujemy jak zaprojektować dowolne pomieszczenie płynnie i efektownie w czasie rzeczywistym, mając na uwadze Państwa indywidualne potrzeby.

WTORKI13:00CAD Decor PRO
CZWARTKI13:00CAD Kuchnie

Masz jeszcze jakieś pytania?

Świetnie! W takim razie skontaktuj się jak najszybciej z którymś z Product Managerów z naszego Działu Handlowego.