Warsaw Home & Contract

spotkajmy się na

nowa rzeczywistość szkoleń

stacjonarne lub online

wybierz najlepszą opcję dla siebie

Dowiedz się więcej

Wizualizacja jak fotografia

i profesjonalna dokumentacja techniczna

w naszych programach

CAD Decor PRO 3.X, CAD Decor 3.X, CAD Kuchnie 7.X

Bezpłatnie dla wszystkich użytkowników z aktywnym Pakietem serwisowym

CAD PROJEKT K&A

CAD PROJEKT K&A

Sprawdź nasz najbardziej zaawansowany program

Dowiedz się więcej

STWORZONE DLA PROFESJONALISTÓW

Jeżeli Państwa profesją lub pasją jest projektowanie i aranżacja wnętrz, programy na bazie CAD stworzone zostały właśnie dla Was. Nasze autorskie oprogramowanie CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, choć intuicyjne w obsłudze, jest jednocześnie zaawansowane technologicznie. Pozwala wykonywać projekty oraz fotorealistyczne wizualizacje mieszkań oraz wnętrz komercyjnych, korzystając z rozbudowanej biblioteki modeli 3D. Oferujemy CAD soft w postaci programów do projektowania wnętrz, w tym łazienek i kuchni, projektowania mebli kuchennych oraz wizualizacji wnętrz, animacji 3D i mobilnej Panoramy 360º, razem z dokumentacją techniczną i wyceną.

AKTUALNOŚCI

Spotkaj nas na targach Warsaw Home & Contract!

Nasza firma weźmie udział w tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract w Nadarzynie. To największe święto dla architektów i projektantów wnętrz. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Kolekcja CORIENTO BLUE marki Ceramstic pierwszą Perłą Ceramiki UE 2021!

Pierwsze głosowanie tegorocznego konkursu Perły Ceramiki UE 2021 zostało zakończone. Spośród 24 nominowanych kolekcji zwyciężyła propozycja zawierająca połączenie naturalnego kamienia z oryginalną, elegancką kolorystyką.

Nowoczesność i elegancja – nowa baza CERAMICA BIANCA!

CERAMICA BIANCA to marka, która sprawi, że Wasze projekty skradną serca nawet najbardziej wymagających klientów. Skorzystajcie z kolekcji Botanica, Carrara Sky, Prestige lub Venis i nadajcie swoim pomieszczeniom prestiżowego charakteru.

RÓWNOWAGA I SZEROKA PERSPEKTYWA

Nasza oferta i oprogramowanie to wyjątkowa i elastyczna kompozycja, zapewniająca projektantom i architektom wnętrz równowagę, bezpieczeństwo i szeroką perspektywę rozwoju. Programy i aplikacje do projektowania wnętrz, tworzymy i udoskonalamy kierując się sugestiami ich użytkowników oraz najnowszymi trendami w naszej branży. Nasi klienci z kolei, mogą zawsze liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia oraz swobodny dostęp do unikalnego know-how.

Zarejestruj

Nie masz jeszcze swojego konta w naszej galerii projektantów? Blisko 200 projektantów już tam jest…Sprawdź się!

Zaloguj

Masz nowe projekty i jeszcze nie dodałeś ich do swojej galerii? Zrób to teraz i sprawdź jak projektują inni.