Zapisz się na testowanie

KLUCZE CZASOWE

  *wypełnienie tych pól jest niezbędne do skutecznego przesłania formularza kontaktowego.

  Administratorem danych osobowych jest CAD Projekt K&A sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rubież 46 w Poznaniu (61-612). Dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy, spełnienia obowiązków prawnych wynikających z przepisów prawa, prowadzenia działań marketingowych oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora: weryfikacji uprawnień klientów do zakupu klucza czasowego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. a-c i f RODO. (Zobacz więcej) Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do zawarcia i realizacji umowy. Ich niepodanie może skutkować odmową zawarcia umowy i/lub otrzymywania informacji o charakterze marketingowym. Dane przetwarzane będą przez okres wymagany przepisami prawa oraz przez okres obowiązywania licencji oprogramowania, następnie do czasu zwrotu klucza zabezpieczającego oraz przez kolejne 6 miesięcy w celu weryfikacji uprawnień do jednokrotnego zakupu klucza czasowego. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty działające na jego zlecenie.
  Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.(Zobacz mniej)

  Gdzie dowiedziałaś/eś się o naszych kluczach czasowych?


  Po otrzymaniu formularza kontaktowego, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 3 dni roboczych.

  2 krok
  po otrzymaniu wypełnionego formularza jeden z naszych Product Managerów z Działu Handlowego skontaktuje się z Tobą aby pomóc w konfiguracji klucza czasowego i zrealizować ewentualne zamówienie.

  Uwaga! Każdy klient uprawniony jest wyłącznie do jednokrotnego zakupu klucza czasowego. Realizujemy przesyłki kurierem na nasz koszt tylko na terenie kraju. Poza granicami kraju koszty przesyłki pokrywa klient. Więcej informacji na ten temat uzyskasz kontaktując się z naszym Działem Handlowym.