Nowa baza kuchenna

N

owa uniwersalna baza kuchenna jest cały czas weryfikowana, zgodnie z sugestiami projektantów wnętrz. Aktualnie poprawiamy ją pod kątem wymiany korpusów, nowych frontów i uchwytów oraz kolejny raz zbieramy konkretny feedback z rynku w tej sprawie.

Poniżej, podobnie jak w znanym Wam już banku modeli 3d, dodawaliście  swoje propozycje oraz głosowaliście na te, które najbardziej Wam się podobają. Wszystkie fronty i uchwyty z tej strony, które uzyskały minimum 100 głosów, znajdą się oczywiście w nowej bazie kuchennej, uszytej na Waszą miarę 😉 Ten projekt planujemy zakończyć tego lata i jak najszybciej wprowadzić na rynek nową bazę mebli kuchennych. Przegłosowane już opcje, których uzbierało się powyżej 200 (!!!), zobaczycie w zakładce WYKONYWANE. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie ♥ i już wkrótce poinformujemy Was o kolejnym etapie naszych prac.

Zapoznaj się z naszymi zakładkami:

  • proponowane – zdjęcia frontów i uchwytów, dodane przez użytkowników i zaakceptowane przez administratora, na które głosowaliście;
  • wykonywane – zdjęcia frontów i uchwytów, które otrzymały minimum 100 głosów i są w trakcie realizacji.

Głosowanie na ulubione propozycje nie wymaga rejestracji w naszej witrynie, krótki formularz rejestracyjny DODAJ SWOJĄ PROPOZYCJĘ musi być jednak PRAWIDŁOWO wypełniony przy każdorazowym dodaniu zdjęcia frontu albo uchwytu, w celu jego weryfikacji. Zapoznaj się z naszym Regulaminem – pobierz plik PDF.

Oglądaj, dodawaj i zagłosuj na propozycje do nowej bazy kuchennej w naszych programach!