Media

A gdyby tak zaprojektować idealne wnętrze? – przed takim pytaniem stanęli uczestnicy tegorocznej edycji konkursu Perły Ceramiki UE. Wolność tworzenia i wellbeing stały się głównym motywem zrealizowanych prac, przyciągając mnóstwo odważnych i ambitnych projektantek i projektantów wnętrz. (…)

www.designalive.pl

Jak wyglądałby projekt idealnego wnętrza? Takiego w pełni naszego, bez zbędnych ograniczeń, których mamy już w dzisiejszym świecie? Wolność to jedna z najbardziej cenionych cech w wielu aspektach naszego życia.(…)

www.lazienkowy.pl

Poczucie indywidualności jest nieodzowną formą wyrażania siebie w każdym projekcie. Jednak co wtedy gdy projekt wykonujemy dla klienta a nie dla własnego JA? Czy poprzez kolory, struktury, wykończenia możemy stworzyć autorską przestrzeń i sprzedać niepowtarzalny projekt?(…)

www.whitemad.pl

Nowe wersje programu CAD Decor PRO umożliwiają tworzenie wymarzonych wizualizacji, które pomogą projektantom wnętrz w realizacji najbardziej wymagających projektów. Teraz praca nad nimi to również dobra zabawa. (…)

www.mebleinfo.pl

Najnowsze wersje programów CAD Decor PRO 3.2, CAD Decor 3.2 i CAD Kuchnie 7.2 dostępnych w ofercie marki CAD Projekt K&A pozwalają na szybkie i kreatywne tworzenie aranżacji wnętrz w fotorealistycznej jakości.(…)

www.architekturaibiznes.pl

(…) Przy aktualizacji 3.1.1 i 7.1.1 firma CAD Projekt K&A poszła o architektoniczny krok dalej w nowej dokumentacji technicznej. Pojawiły się w niej jeszcze dwie bardzo konkretne i zaawansowane funkcjonalności, o które intensywnie zabiegali użytkownicy programów.  Mowa tutaj o  wdrożeniu  rysunku zbiorczego oraz zarządzaniu symbolami w dokumentacji. (…)

www.archimania.pl

Firma CAD Projekt K&A nie zwalnia tempa. Skoro nie mogą spotykać się z architektami i projektantami w realu, postawili na zdalną naukę. Tak powstał projekt #UczSięZdalnie z CAD Projekt K&A. (…)

www.designbiznes.pl

(…) Zobaczcie jak projektantki i projektanci wnętrz zrealizowali architektoniczną koncepcję Couple Hause. Każdy inaczej i każdy w swoim wyjątkowym stylu. (…)

www.liderbudowlany.pl

Wraz z firmą CAD Projekt K&A wspominamy ubiegłoroczny konkurs, zorganizowany dla Architektów i Projektantów wnętrz! A zapewniamy, jest co wspominać (…)

www.plndesign.pl

Czas izolacji i sporych utrudnień dla biznesu, to jednocześnie najlepszy czas na to aby się chwalić. Chwalić, podziwiać i inspirować! Przypominamy więc o projektach nagrodzonych i wyróżnionych w perłowym „Konkursie dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor 2019”. (…)

www.designalive.pl

Każdy dom jest inny. Każdy wyróżnia się oryginalnością, kreatywnymi rozwiązaniami i ciekawym zestawieniem produktów, wzorów i kolorów. (…)

www.dobrzemieszkaj.pl

Poznańska firma CAD Projekt K&A i redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” od wielu lat wspólnie kreują dobrą markę i popularność wyjątkowego konkursu dla projektantów i architektów wnętrz. To już ósma edycja „pereł”, organizatorzy nadal jednak zaskakują jego uczestników. W tym roku jest to bardzo ciekawe i wymagające wyzwanie projektowe! (…)

www.foorni.pl

Dostępny na stronie marki CAD Projekt K&A bank modeli 3D został stworzony we współpracy producenta z użytkownikami programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. (…)

www.lazienkowy.pl

Firma CAD Projekt K&A przygotowała dla swoich klientów nową bazę modeli Wyposażenia wnętrz. (…)

www.cad.pl

Wybranie mebli do nowej kuchni nie jest łatwym zadaniem. Z pewnością pod takim stwierdzeniem podpisze się każdy, kto musiał decydować o wyborze szafek, kolorystyce, układzie mebli i funkcjonalności. Marka VinterioR sięgnęła po rozwiązanie, które skraca czas i ułatwia podjęcie decyzji. (…)

www.whitemad.pl

Bazowa kolorystyka: biel, odcienie szarości i kolor naturalnego drewna tłem dla efektownej, zgeometryzowanej formy mebli! Taka koncepcja doskonale sprawdziła się w kuchni połączonej z salonem i jadalnią zaprojektowanej przez Alberta Greczkowskiego ze studia YOR Design z Tarnowa. Projekt ten wykonany został w programie do projektowania i wizualizacji wnętrz- CAD Decor PRO 3.0. poznańskiej firmy CAD Projekt K&A. (…)

www.kuchnieportal.pl

Już w czwartek, 16 maja, CAD Projekt K&A zaprasza architektów i projektantów wnętrz do Krakowa na konferencję Człowiek-Architektura-Design. Będzie sporo o najnowszym oprogramowaniu do projektowania wnętrz oraz trendach w ich urządzaniu. (…)

www.designbiznes.pl

Relacja video z Home Decor 2019  z naszym udziałem.

www.magazif.com

Jeszcze lepsze, sprawniejsze, bardziej czytelne i efektywne. Sprawdźcie jakie rewelacyjne zmiany pojawiły się w najnowszych wersjach programów do aranżacji wnętrz z oferty CAD Projekt K&A.(…)

www.dobrzemieszkaj.pl

Programy do projektowania wnętrz autorstwa CAD Projekt K&A w wersji 3.0 i 7.0, są wyjątkowe z uwagi na kilka rewolucyjnych rozwiązań.(…)

www.tuznajdziesz.pl

25 października 2018 pojawiły się najnowsze wersje programów do aranżacji wnętrz z oferty CAD Projekt K&A. (…)

www.sztuka-architektury.pl

Marka Vinterior zdobyła pierwszą nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2019, w kategorii „Software i hardware dla architekta”. To pierwsze i jednocześnie tak ważne wyróżnienie dla młodej polskiej marki zajmującej się tworzeniem wirtualnej rzeczywistości dla architektury i designu. (..)

www.architekturaibiznes.pl

Marka Vinterior zdobyła pierwszą nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2019, w kategorii Software i hardware dla architekta.(…)

www.archimania.pl

To pierwsze i jednocześnie tak ważne wyróżnienie dla młodej polskiej marki zajmującej się tworzeniem wirtualnej rzeczywistości dla architektury i designu. Powołana do życia w maju 2018 roku, ma już na swoim koncie współpracę z takimi markami jak VOX, Cersanit czy Anwis. (…)

www.4woodi.pl

Jeżeli zastanawiacie się po co powstała nowa marka VinterioR i co możemy dla Ciebie zrobić, tutaj mała opowieść. Byliśmy troszkę zestresowani i mieliśmy spora tremę, także bądźcie wyrozumiali 🙂

Evestor na You Tube

Wyobraźmy sobie, że jest rok 1998 i rozmawiamy z człowiekiem, który opowiada nam o tym, że za 20 lat każdy będzie miał telefon z dostępem do Internetu. Kilka komputerów w domu będzie normą, a bezzałogowe drony kupimy w markecie. Do tego na wszystko będzie aplikacja. (…)

www.plndesign.pl

Od momentu pojawienia się komputerów i oprogramowania branża projektowa przeszła kilka solidnych rewolucji, które jednocześnie zmieniły wymagania klientów, jak i sposób pracy projektantów. (…)

www.archimania.pl

Aplikacja do projektowania wnętrz obserVeR daje możliwość wirtualnego spaceru po zaprojektowanym wnętrzu w technice real time. (…)

www.muratorplus.pl

Projektowanie wnętrz zmienia się wraz z rozwojem technologii. Przez lata królowały wizualizacje, a wśród producentów oprogramowania trwał niekończący się wyścig zbrojeń, którego efektem są fotorealistyczne rendery. (…)

www.infoarchitekta.pl

Czy wierzymy swoim zmysłom? Te pytanie zadawali sobie już greccy filozofowie. Część z nich głosiła pogląd, że to co widzimy i słyszymy musi być prawdziwe, a poznanie świata przez zmysły jest jedyną możliwością zdobywania wiedzy. (…)

www.mebleinfo.pl

Już jest nowa Baza modeli 3D – wybór projektantów firmy CAD Projekt K&A! Poznańska firma przygotowała dla użytkowników swojego oprogramowania aż 530 modeli artykułów wyposażenia wnętrz. (…)

www.kuchnieportal.pl

4 stycznia kończy się już szósta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”. Wśród ogromnej ilości tego typu konkursów dla projektantów, to właśnie ten jeden jest konkretny i nietypowy, a przez to również popularny. Dlatego warto go wybrać! (…)

www.kuchenny.com.pl

Wyobraźnia przestrzenna to umiejętność, która od lat jest przedmiotem badań. Gdyby się choć przez chwilę nad wynikami badań to okazuje się, że jedni się z tym rodzą a inni po prostu się tego uczą. (…)

www.funkcjonalnakuchnia.pl

A gdyby tak móc urządzić mieszkanie bez kucia, przerabiania ścian, niedopasowanych mebli i kosztownych przeróbek? (…)

www.video.wp.pl

Popularność heksagonów stale rośnie. Bardzo je lubią projektanci i architekci wnętrz – sześciokątne wzory dają im ogromne pole do popisu w tworzeniu najbardziej niekonwencjonalnych projektów. (…)

www.biznes.meble.pl

„Rewolucja zaczyna się na ulicy.” Co kryje się za tym hasłem? Każda zmiana ma swój początek, punkt zapalny. (…)

www.lazienkowy.pl

Rosnąca popularność płytek heksagonalnych sprawiła, że firma CAD Projekt K&A postanowiła jako pierwsza w Polsce wprowadzić do funkcjonalności programów CAD Decor i CAD Decor PRO możliwość tworzenia rozbudowanych układów z takich materiałów. (…)

www.designbiznes.pl

Marki CAD Projekt K&A nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – to dobrze znana nazwa wśród producentów oprogramowania do projektowania wnętrz. (..)

www.homesquare.pl

(…)„Poza bazami producenckimi, firma CAD Projekt K&A regularnie przygotowuje i udostępnia bazy uniwersalne, które są uzupełnieniem baz produktowych.”(…)

www.architekturaibiznes.com.pl

„Firma CAD Projekt K&A poinformowała o wprowadzeniu na rynek kolejnej bazy modeli 3D. Tym razem jest to baza modeli schodów.(..)”

www.cad.pl

„Nowa baza obiektów 3D – modele schodów, to ok. 100 elementów w neutralnej kolorystyce i standardowych rozmiarach. Pozwala ona na zaprojektowanie schodów do każdego wnętrza, w każdym stylu. Sprawdź, jak zdobyć dostęp do bazy obiektów 3D. (…)”

www.tuznajdziesz.pl

„Klient kupuje oczami. Często pokazuję potencjalnym klientom wizualizację wnętrza i jego zdjęcia już po realizacji. Widząc, jak wiernie wizualizacja oddaje wygląd przyszłego pomieszczenia, chętnie powierzają mi wykonanie projektu swojej kuchni, łazienki czy całego mieszkania. O tym, jakie korzyści daje profesjonalny program do projektowania, mówi Arkadiusz Słowakiewicz – projektant wnętrz, który w swojej pracy wykorzystuje oprogramowanie poznańskiej firmy CAD Projekt K&A.(…)”

www.kuchnieportal.pl

„27 kwietnia 2017 roku w gościnnych progach poznańskiej School of Form odbył się finisaż wystawy Polska Architektura 2016. Licznie zgromadzeni architekci oraz studenci architektury wysłuchali prezentacji laureatów plebiscytu (…). Ponadto w programie imprezy znalazła się ciekawa prezentacja partnera, firmy CAD Projekt K&A, na temat nowych rozwiązań informatycznych wspomagających pracę architekta wnętrz połączona z prezentacją wykorzystania technologii VR w architekturze.(…)”

www.sztuka-architektury.pl

„(…) Piąta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz (…)” zakończyła się na początku lutego uroczystą Galą PEREŁ CERAMIKI UE 2016. Najwyższe miejsce w konkursie zdobył „Eco House” Izabeli Piotrowskiej bardzo przemyślany, innowacyjny i modułowy dom spełniający wszelkie wymogi ekologiczne!(…)”

www.archimania.pl

„W 2015 roku firma CAD Projekt K&A zainicjowała cykl konferencji Człowiek Architektura Design, który spotkał się z dużym zainteresowaniem projektantów i architektów wnętrz. Sukces pierwszej edycji skłonił poznańską firmę do kontynuowania przedsięwzięcia również w kolejnych latach.”

www.kuchnieportal.pl

„(…)Uroczysta Gala Laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2016 odbyła się 2 lutego w Warszawskim Domu Technika NOT. Konkurs jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych, którego celem jest wyłonienie najpiękniejszych i wyróżniających się najwyższą jakością kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku.(…).

www.opoczno.info

„Jak wyobrażacie sobie zimowy, chłodny wieczór? Może w przytulnym salonie z kominkiem, po wcześniejszej pysznej kolacji… Firma CAD Projekt K&A stworzyła kolejną bazę uniwersalną, z którą aranżacja takiego „gniazdka” będzie jeszcze łatwiejsze. Nowa baza „Wyposażenie wnętrz tom 3” to ponad 750 modeli 3D (…)”

www.tuznajdziesz.pl

„(…) Póki co, od pewnego czasu pracujemy nad naszym pierwszym projektem! I dzięki CAD Projekt K&A mamy okazję spróbować swoich sił w profesjonalnym programie :)(…)”

www.facebook.com/Dekostacja

„(…) Jedną z najbardziej widocznych zmian w CAD Decor PRO, CAD Decor 2.3, CAD Kuchnie 6.3 jest jeszcze lepszy CAD Share-it, z większymi limitami pobrań i przestrzenią dyskową oraz możliwością współpracy z goglami 3D!”

www.infoarchitekta.pl

„Nowe wersje programów do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz oferowane przez poznańską firmę CAD Projekt K&A to przede wszystkim nowe funkcjonalności 3D i bardziej efektowny system mobilny CAD Share-it.”

www.sztuka-architektury.pl

„Poznańska firma CAD Projekt K&A przygotowała dla swoich klientów kolejną bazę uniwersalną. Tym razem jest to zestawienie starannie wyselekcjonowanych elementów kuchennych, przeszło 3000 modeli 3D, m.in.: szafki kuchenne do zabudowy AGD, fronty, uchwyty czy elementy maskujące. (…)”

www.3dcad.pl

„Podstawą pięknej kuchni jest dobry projekt. To dzięki niemu inwestor może zobaczyć wnętrze jeszcze przed jego realizacją, a projektant zachęcić do wyboru swojej koncepcji.(…)”

www.kuchnieportal.pl

„Zakończyło się jedno z ważniejszych wydarzeń w Europie dotyczące designu i aranżacji wnętrz, Łódź Design Festival 2016. Światła zgasły, odwiedzający i wystawcy porozjeżdżali się po kraju. Przyszedł czas podsumowań, wyciągania wniosków, planów na kolejny rok. To samo dotyczy Meetblogin2016, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich, które to wydarzenie wymyśliłam i zorganizowałam po raz pierwszy w 2013 roku.(…)”

www.interiorsdesignblog.com/meetblogin-2016

„Czy istnieje coś takiego, jak „śląski duch” w architekturze? Uczestnicy katowickiego Studia Dobrych Rozwiązań mogli przekonać się, że tak.(…)”

www.propertydesign.pl

„Program do projektowania wnętrz to wygodne narzędzie zarówno dla nowych budynków i pomieszczeń, jak i w sytuacji generalnego remontu lub chęci zmiany wystroju.(…)”

www.pcworld.pl

„Już po raz 11. spotkaliśmy się w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Tym razem 7 czerwca, w sali wieżowca w Olivia Buissnes Centre w Gdańsku rozmawialiśmy o projektowaniu łazienek i kuchni. W naszych warsztatach wzięło udział ponad 130 gości!”

www.lazienka.pl

„W lutym br. zakończyła się już czwarta edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”. Konkurs organizowany przez CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, w ramach popularnego branżowego konkursu PERŁY CERAMIKI UE, cieszy się cały czas dużą popularnością i wysokim poziomem nadsyłanych prac konkursowych. (…)”

www.archimania.pl

„Na początku grudnia wystartowała kolejna edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz” organizowanego od czterech lat przez firmę CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Projekt ten jest skierowany do użytkowników oprogramowania autorstwa CAD Projekt K&A dedykowanego projektantom i architektom wnętrz. (…)”

www.4woodi.pl

„W ramach PEREŁ CERAMIKI UE wystartowała kolejna edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz”. Projekty można zgłaszać do 18 stycznia, łączna pula nagród to 17 tysięcy złotych.(…)”

www.biznes.meble.pl

„Dobrze zaprojektowane wnętrze, czyli jakie? Każdy projektant i architekt wnętrz, a nawet amator, który próbuje samodzielnie zmienić aranżację będzie miał na to swoją unikalną receptę.(…)”

www.stronywnetrza.urzadzamy.pl

„Wspominamy tegoroczną edycję Łódź Design Festiwal, odbywającą się pod hasłem KONSEKWENCJE. CAD Projekt K&A uczestniczy w imprezie od pięciu lat, od czterech lat jako współinicjator Strefy Projektanta i jej stały Partner.(…)”

www.architekturaibiznes.com.pl

„(…) Nowe technologie zmieniają branżę wzorniczą na naszych oczach, także w Polsce. Poza cenionymi na świecie meblami, krajowi designerzy z powodzeniem projektują dziś także pionierskie rozwiązania z dziedziny internetu rzeczy czy intuicyjne aplikacje mobilne. To nie wszystko. Współczesne narzędzia cyfrowe, takie jak specjalistyczne oprogramowanie czy drukarki 3D, mogą też znacznie ułatwiać projektantom pracę oraz dotarcie do klienta.(…)”

www.fpiec.pl

„We wcześniejszym wpisie przedstawiłam Wam darmowe programy do projektowania wnętrz on-line, dzisiaj czas na bardziej zaawansowane rozwiązania. Mam na myśli programy, które w swojej pracy wykorzystuje większość znanych mi projektantów wnętrz (…)”

www.designyourlife.pl

„(…) Dzięki zastosowaniu nowoczesnych programów do projektowania, np. CAD Kuchnie firmy CAD Projekt K&A, klient może zobaczyć wizualizację kuchni przed jej wykonaniem. Pozwala to wprowadzić ewentualne poprawki już na etapie projektu. Dzięki temu ostateczny rezultat jest w pełni zgodny z oczekiwaniami.”

www.kuchnieportal.pl

„(…) Aktualizacja programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.2 i CAD Kuchnie 6.2 objęła wiele nowych funkcji i usprawnień, szczególnie w zakresie działania aktualizatora internetowego, obsługi baz elementów wyposażenia wnętrz, modułu Konwerter 3D czy renderingu.”

www.foorni.pl

Kontakt dla mediów: Marketing & PR Manager – Mateusz Bartkowiak – mateusz.bartkowiak@cadprojekt.com.pl