Konferencje CAD

Konferencja Człowiek-Architektura-Design
Poznań 05.06.2019 r.

Razem z naszymi Partnerami: Novellini i Aquafront, przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego. Robiliśmy to już jakiś czas temu, zbierając mnóstwo pozytywnych opinii od samych uczestników konferencji CAD. Do tej pory na nasze konferencje zarejestrowało się blisko 1000 projektantów i architektów wnętrz w 11 lokalizacjach w całej Polsce, ciekawych naszego oprogramowania do projektowania wnętrz oraz najnowszych trendów. Dlatego już po raz trzeci organizujemy serię ekskluzywnych spotkań Człowiek Architektura Design, dedykowanych projektantom i architektom wnętrz. Stawiamy na jakość prezentacji oraz odpowiednich Partnerów. W przyjemnych wnętrzach, chcemy rozmawiać z Wami o dynamicznej formie projektowania wnętrz, coraz bardziej „wirtualnej”, szybszej i coraz bliżej Waszego klienta. Kolejne miasta i terminy jakie mamy w planach to: Warszawa 13.06,  Gdańsk 17.10, Wrocław 28.11. Za nami już pierwsza konferencja w Krakowie, otwierająca nowy cykl (…). Rejestrację na konferencje CAD w Poznaniu kończymy w poniedziałek 3 czerwca o północy, a po tej konferencji zajmiemy się rejestracją na kolejne lokalizacje. Zobacz tutaj, jak to wyglądało wcześniej i czego możesz się spodziewać :)

*wypełnienie tych pól jest niezbędne do skutecznego przesłania zgłoszenia na konferencję

Administratorem danych osobowych jest firma CAD Projekt K&A sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rubież 46 w Poznaniu (61-612), nazywana dalej CAD Projekt. Dane będą przetwarzane w celu:
a) rejestracji na spotkanie, weryfikacji tożsamości podczas wejścia na teren obiektów, w których odbywać się będzie spotkanie (Zobacz więcej)
b) marketingu bezpośredniego usług i komunikowania się administratora danych z uczestnikiem, w formie korespondencji pisemnej, elektronicznej lub z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych (telefony, SMS-y),
c) udostępnienia danych organizatorom, partnerom spotkania w celach statystycznych i umożliwienia im komunikowania się z uczestnikiem lub marketingu bezpośredniego produktów lub usług tych odbiorców danych, w formie korespondencji pisemnej, elektronicznej lub z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych (np. telefony, SMS-y).
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż 6 miesięcy od daty spotkania lub do czasu niezbędnego dla obsługi zapytania osoby zarejestrowanej na konkretną konferencję. Przetwarzania danych polegające na zbieraniu, przechowywaniu i udostępnianiu danych z formularza rejestracyjnego jest niezbędne do wypełnienia ww. prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez ww. administratorów i odbiorców. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.(Zobacz mniej)

Jak dowiedziałaś/eś się o naszej konferencji?


Po otrzymaniu zgłoszenia na konferencję, wpisujemy Panią/Pana na listę uczestników konferencji CAD 5 czerwca w Poznaniu. Potwierdzenie rejestracji i szczegółowe informacje otrzyma Pan/Pani drogą mailową w przeciągu 2 dni roboczych.

Agenda konferencji CAD 05.06.2019 r. Poznań:

10.00 –> Rejestracja gości – recepcja w foyer
10.30 – 11.30 –> CAD Projekt K&A -Projektowanie wnętrz łatwe, przyjemne i kreatywne!
(prezentacja w programie CAD Decor PRO 3.X)
11.30 – 12.10 –> Prezentacja Novellini – Wellness czy Comfort4Life?
12.10 – 13.00 –> Poczęstunek i rozmowy kuluarowe – foyer
13.00 – 13.40 –> Prezentacja Aquafront – WITAJ w świecie AQUAAKRYL!
13.40 – 14.40 –> CAD Projekt K&A – Współczesna prezentacja projektu wnętrza
14.40 – 15.00 –> Rozmowy kuluarowe i zakończenie konferencji – foyer