Konferencje CAD

Konferencja Człowiek-Architektura-Design

Razem z naszymi Partnerami: Novellini, Aquafront, Instal-Projekt i Sigma Coatings, przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego. Robiliśmy to już jakiś czas temu, zbierając mnóstwo pozytywnych opinii od samych uczestników konferencji CAD. Do tej pory na nasze szkolenia zarejestrowało się blisko 1500 projektantów i architektów wnętrz w 16 lokalizacjach w całej Polsce, ciekawych naszego oprogramowania do projektowania wnętrz oraz najnowszych trendów. Dlatego już po raz trzeci organizujemy serię ekskluzywnych szkoleń Człowiek Architektura Design, dedykowanych projektantom i architektom wnętrz. Stawiamy na jakość prezentacji, odpowiednich Partnerów i nasze know-how. W przyjemnych wnętrzach, chcemy rozmawiać z Wami o dynamicznej formie projektowania wnętrz, coraz bardziej „wirtualnej”, szybszej i coraz bliżej Waszego klienta. W tym roku byliśmy już w Krakowie, naszym Poznaniu i Warszawie, a po wakacyjnej przerwie, w Gdańsku. Zapraszamy jeszcze do Wrocławia! Naszymi konferencjami CAD zainteresowało się również wieloplatformowe medium dedykowane architektom, ekspertom oraz osobom zainteresowanym aktualnościami ze świata produktów, technologii, rynku oraz designu wyposażenia łazienek –> Design/Biznes. Objęli Patronat medialny nad naszymi konferencjami i informują o nich również w swoim magazynie. Zobacz tutaj, jak to wyglądało wcześniej i czego możesz się spodziewać.
Zarejestruj się na najbliższe szkolenie we Wrocławiu w zakładce poniżej!

Wstępna agenda konferencji CAD 28.11.2019 r. Wrocław
Hotel ibis Styles Wrocław Centrum –  plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław

9.30 –> Rejestracja gości
10.00 – 10.40 –> CAD Projekt K&A -Projektowanie wnętrz łatwe, przyjemne i kreatywne!
(szkolenie z programu CAD DECOR PRO 3.X)
10.40 – 11.20 –> Prezentacja Novellini – Wellness czy Comfort4Life?
11.20 – 11.50 –> Poczęstunek i rozmowy kuluarowe
11.50 – 12.30 –> Prezentacja Aquafront – WITAJ w świecie AQUAAKRYL!
12.30 – 13.10 –> CAD Projekt K&A – Współczesna prezentacja projektu wnętrza.
13.10 – 13.30 –> rozmowy kuluarowe
13.30 – 14.10 –> Prezentacja Instal-Projekt – A może coś ciekawszego – grzejnik to nie tylko ciepło.
14.10 – 14.50 -> Prezentacja Sigma – Farby Sigma Coatings w architekturze.
14.50 – 15.30 –> Rozmowy kuluarowe i zakończenie konferencji

REJESTRACJA NA SZKOLENIE WE WROCŁAWIU!

  *wypełnienie tych pól jest niezbędne do skutecznego przesłania zgłoszenia na konferencję

  Administratorem danych osobowych jest firma CAD Projekt K&A sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rubież 46 w Poznaniu (61-612), nazywana dalej CAD Projekt. Dane będą przetwarzane w celu:
  a) rejestracji na spotkanie, weryfikacji tożsamości podczas wejścia na teren obiektów, w których odbywać się będzie spotkanie (Zobacz więcej)
  b) marketingu bezpośredniego usług i komunikowania się administratora danych z uczestnikiem, w formie korespondencji pisemnej, elektronicznej lub z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych (telefony, SMS-y),
  c) udostępnienia danych organizatorom, partnerom spotkania w celach statystycznych i umożliwienia im komunikowania się z uczestnikiem lub marketingu bezpośredniego produktów lub usług tych odbiorców danych, w formie korespondencji pisemnej, elektronicznej lub z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych (np. telefony, SMS-y).
  Dane będą przetwarzane nie dłużej niż 6 miesięcy od daty spotkania lub do czasu niezbędnego dla obsługi zapytania osoby zarejestrowanej na konkretną konferencję. Przetwarzania danych polegające na zbieraniu, przechowywaniu i udostępnianiu danych z formularza rejestracyjnego jest niezbędne do wypełnienia ww. prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez ww. administratorów i odbiorców. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.(Zobacz mniej)

  Jak dowiedziałaś/eś się o naszej konferencji?


  Po otrzymaniu zgłoszenia na konferencję, wpisujemy Panią/Pana na listę uczestników konferencji CAD 28 listopada we Wrocławiu. Potwierdzenie rejestracji i szczegółowe informacje otrzyma Pan/Pani drogą mailową w przeciągu 2 dni roboczych.