wstawianie modeli 3D w wizualizacji

z nowymi wersjami naszych programów
Premiera 07.12.2021
CAD Decor PRO 3.3, CAD Decor 3.3, CAD Kuchnie 7.3

nowa rzeczywistość szkoleń

stacjonarne lub online

wybierz najlepszą opcję dla siebie

Dowiedz się więcej

Wizualizacja jak fotografia

i profesjonalna dokumentacja techniczna

w naszych programach

CAD Decor PRO 3.X, CAD Decor 3.X, CAD Kuchnie 7.X

Bezpłatnie dla wszystkich użytkowników z aktywnym Pakietem serwisowym

CAD PROJEKT K&A

CAD PROJEKT K&A

Sprawdź nasz najbardziej zaawansowany program

Dowiedz się więcej

STWORZONE DLA PROFESJONALISTÓW

Jeżeli Państwa profesją lub pasją jest projektowanie i aranżacja wnętrz, programy na bazie CAD stworzone zostały właśnie dla Was. Nasze autorskie oprogramowanie CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, choć intuicyjne w obsłudze, jest jednocześnie zaawansowane technologicznie. Pozwala wykonywać projekty oraz fotorealistyczne wizualizacje mieszkań oraz wnętrz komercyjnych, korzystając z rozbudowanej biblioteki modeli 3D. Oferujemy CAD soft w postaci programów do projektowania wnętrz, w tym łazienek i kuchni, projektowania mebli kuchennych oraz wizualizacji wnętrz, animacji 3D i mobilnej Panoramy 360º, razem z dokumentacją techniczną i wyceną.

AKTUALNOŚCI

Electrolux – prostota i intuicyjność w kuchni

W bazie marki Electrolux znajdziecie m.in. kolekcję Black Matt Electrolux – najnowszą linię innowacyjnych urządzeń AGD, dzięki którym zaprojektujecie kuchnie dla najbardziej wymagających.

Cersanit prezentuje nową odsłonę płytek w formacie 30×60

Baza płytek i tekstur marki Cersanit poszerzyła się m.in. o kolekcję w dwóch nowych szkliwach. Każde z nich nadaje wnętrzom inny, wyjątkowy charakter. To propozycje dla projektantów, którzy nie boją się eksperymentów i odważnych rozwiązań.

Nowe modele w bazie grzejników dekoracyjnych marki Zehnder

Zehnder, szwajcarski lider w zakresie komfortowego klimatu wnętrz, uaktualnił bazę grzejników dekoracyjnych. Znajdziecie w niej absolutne nowości z katologu producenta – odpowiednie do każdego rodzaju pomieszczenia.

RÓWNOWAGA I SZEROKA PERSPEKTYWA

Nasza oferta i oprogramowanie to wyjątkowa i elastyczna kompozycja, zapewniająca projektantom i architektom wnętrz równowagę, bezpieczeństwo i szeroką perspektywę rozwoju. Programy i aplikacje do projektowania wnętrz, tworzymy i udoskonalamy kierując się sugestiami ich użytkowników oraz najnowszymi trendami w naszej branży. Nasi klienci z kolei, mogą zawsze liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia oraz swobodny dostęp do unikalnego know-how.

Zarejestruj

Nie masz jeszcze swojego konta w naszej galerii projektantów? Blisko 200 projektantów już tam jest…Sprawdź się!

Zaloguj

Masz nowe projekty i jeszcze nie dodałeś ich do swojej galerii? Zrób to teraz i sprawdź jak projektują inni.