#300 odważnych z CAD Decor PRO

Chcesz sprawdzić nową wersję CAD Decor PRO? Nowa wersja BETA była już bardzo szeroko testowana naszymi tradycyjnymi sposobami. Ta aktualizacja jest jednak największą od kilku lat i chcemy być absolutnie pewni, że na rynek trafi produkt idealny. Dlatego wypuszczamy pierwsze 300 licencji na rynek i mówimy: sprawdzajcie!

Wersje przedpremierowe dedykujemy naszym najbardziej zaawansowanym klientom, aby dokładnie zweryfikować wszystkie procesy w nowym, rewolucyjnym narzędziu. Dlatego, aby zgłosić się do nas po taką wersję musisz mieć aktywny pakiet serwisowy i być użytkownikiem programu CAD Decor PRO. Pierwszych 300 zapisanych i zweryfikowanych klientów 2.10.2018 r. znajdzie nową wersję CAD Decor PRO na swoim aktualizatorze internetowym. Dlatego kilka dni wcześniej musimy zebrać Wasze dane i wpisać Was na listę #300 odważnych z CAD Decor PRO :)! Przy wersji przedpremierowej liczymy na Twoją samodzielność. Jeżeli jednak będziesz miał jakiekolwiek problemy albo znajdziesz jakiś błąd zgłoś się tradycyjną drogą do naszego serwisu. Wsparcie techniczne jak zawsze zbiera i błędy i sugestie.

Bądźcie odważni i samodzielni! Spróbujcie intuicyjnie poradzić sobie z nowymi wersjami naszego oprogramowania. Zmienił się nasz Render PRO i dokumentacja techniczna i to tutaj możecie liczyć na  wielkie zmiany. Na tym etapie możecie być bezkompromisowi dla procesów w naszym oprogramowaniu 🙂 Jeżeli tylko znajdziecie jakiś błąd w działaniu programu, poinformujcie o tym jak najszybciej nasze wsparcie techniczne. Aktualna wersja Twojego programu, razem z projektami i bazami jest bezpieczna. Nowa wersja zainstaluje się niezależnie jako drugi program, a bazy i projekty ze starej wersji są współdzielone w CAD Decor PRO 3.0.

A co po przedpremierze? Jeszcze w październiku planujemy natomiast oficjalną PREMIERĘ wszystkich naszych programów w nowej wersji: CAD Decor PRO 3.0, CAD Decor 3.0 i CAD Kuchnie 7.0. W październiku skupiamy się więc na ostatecznym sprawdzeniu naszego najbardziej zaawansowanego programu do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz. Waszymi ewentualnymi i nowymi sugestiami zajmiemy się na koniec roku. Tradycyjnie wpiszemy je na naszą listę i będziemy dalej rozwijać nasze produkty, niczym nieustraszeni Spartanie 🙂 W naszej branży produkty nigdy nie są „skończone”, zmiana trendów czy sposobu pracy z klientami wymusza cały czas kolejne zmiany. Obiecujemy, że będziemy z Wami kreować najlepszy w danym czasie możliwy produkt, nawet po wielkiej październikowej premierze 🙂

Na jakim sprzęcie zadziała nasza nowa wersja? Poniżej kilka orientacyjnych wskazań. Oficjalne wymagania systemowe-sprzętowe pojawią się na naszej stronie ma początku października.
–> system operacyjny: Windows 7 x64, Windows 8/8.1 x64, Windows 10 x64
–> procesor: czterordzeniowy 3GHz, cache 3MB;
–> pamięci RAM 16GB
–> karta graficzna Nvidia Geforce z co najmniej 4GB pamięci RAM

Mamy już komplet! 🙂 Dziękujemy za Waszą błyskawiczną odpowiedź. Wpłynęło do nas przeszło 300 zgłoszeń, zamykamy więc naszą listę #300 odważnych z CAD Decor PRO.

 • Na testowanie wersji przedpremierowej zakwalifikowaliśmy użytkowników CAD Decor PRO z aktywnym pakietem serwisowym. Decydowała kolejność zgłoszeń w naszym systemie.
 • #300 odważnych z CAD Decor PRO 2 października zobaczy nową wersję programu na swoim aktaulizatorze internetowym. Do wszystkich Was tego samego dnia trafi również wspomagający newsletter. 🙂
 • Dla tych, którzy nie zdążyli, mamy też dobrą wiadomość. Oficjalna premiera wszystkich naszych programów już za kilka tygodni 🙂

  Gdzie dowiedziałaś/eś się o naszej przedpremierze?

  *wypełnienie tych pól jest niezbędne do skutecznego przesłania formularza kontaktowego.

  Administratorem danych osobowych jest CAD Projekt K&A sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rubież 46 w Poznaniu (61-612). Dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy, spełnienia obowiązków prawnych wynikających z przepisów prawa, prowadzenia działań marketingowych oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora: weryfikacji uprawnień klientów do otrzymania wersji przedpremierowej programu CAD Decor PRO. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. a-c i f RODO. (Zobacz więcej) Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do zawarcia i realizacji umowy. Ich niepodanie może skutkować odmową zawarcia umowy i/lub otrzymywania informacji o charakterze marketingowym. Dane przetwarzane będą przez okres wymagany przepisami prawa oraz przez okres obowiązywania licencji oprogramowania, następnie do czasu zwrotu klucza zabezpieczającego oraz przez kolejne 6 miesięcy w celu weryfikacji uprawnień do jednokrotnego zakupu klucza czasowego. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty działające na jego zlecenie.
  Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.(Zobacz mniej)

  Po otrzymaniu ZGŁOSZENIA, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 2 dni roboczych.

  Zobacz jak to działa! Film prezentacyjny nowości w Renderze PRO.

  Film prezentacyjny nowej dokumentacji technicznej.

  Chcesz wiedzieć co się zmieniło? Zapoznaj się z naszym wstępnym opisem nowości.