2018 Lipiec

Konkurs Nasze łazienki 2018 mini
Konkurs fotograficzny NASZE ŁAZIENKI 2018 – X edycja

Łazienka to takie pomieszczenie, które musi być funkcjonalne, ale coraz częściej to pomieszczenie, które zachwyca designem, wykorzystanymi elementami i umiejętnym rozplanowaniem przestrzeni. Jesteśmy ciekawi jak wyglądają Wasze łazienki, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału
w X edycji konkursu NASZE ŁAZIENKI 2018.

grafika-265x192-napis
Nowa jakość wizualizacji z SanSwiss. Modele 3D od dziś w naszych programach!

Szwajcarska jakość i precyzja to pierwsze co przychodzi na myśl kiedy mowa o kabinach prysznicowych i brodzikach marki SanSwiss. Oferta modeli 3D produktów tego producenta właśnie pojawiała się w naszych programach. Firma SanSwiss przygotowała najnowsze kolekcje w szerokiej gamie rozmiarów dając możliwość swobodnej aranżacji nawet najbardziej nietypowych przestrzeni.

aktualnosci_2018
Kolejne Perły wystartowały!

Już nawet ciężko nam zliczyć, która to edycja Pereł Ceramiki UE z naszym udziałem…trochę ich było. 🙂 Do tej pory zawsze dawaliśmy Wam pełną dowolność w projektowaniu. Jedynym ograniczeniem była konieczność użycia płytek ceramicznych nagrodzonych tytułem Perła Ceramiki UE. W tym roku postawiliśmy na nowe, bardziej precyzyjne zadanie konkursowe.

paradyż mini
Ważne informacje dotyczące firmy Ceramika Paradyż

Marka Paradyż została poddana niewielkiemu rebrandingowi, stając się jednocześnie brandowym parasolem dla marek Paradyż Classica oraz Paradyż My Way, które zastąpiły funkcjonujące do tej pory marki Kwadro Ceramika i My Way by Paradyż.Więcej informacji o zmianach i nowych bazach w artykule.