2018 styczeń

Inagroda–IzabelaWolniaczyk-Wejherowo-PerłyCeramiki2017
Szósta edycja Konkursu perłowego za nami!

Niemożliwe, a jednak 😉 Sześć edycji, blisko 500 projektów, zawsze 2 etapy, kilkanaście Pereł Ceramiki Projektantów. A to wszystko po pierwszej, eksperymentalnej edycji Konkursu z 2012 r…W tej edycji najlepszym projektem okazała się łazienka autorstwa Izabeli Wolaniaczyk, w stylu SPA.

brw mini
Nowości w bazie Senso Kitchen od BRW

Wraz z firmą Black Red White przygotowaliśmy, dla partnerów biznesowych, aktualizację bazy szafek kuchennych. Poza wieloma nowymi dodatkami, do bazy trafiły 2 nowe serie szafek, wzbogacającym tym samym kolekcje Capital oraz Traffic.

mini tom 4
Baza „Wybór projektantów – tom 4” gotowa!

Współczesny rynek oferuje nam wręcz nieograniczone możliwości wyboru elementów wyposażenia wnętrz. Sztuką staje się już nie tylko dobór elementów, ale i znalezienie czegoś wartościowego, co będzie jednocześnie estetyczne jak i finalnie dobrze wykonane. Dlatego tak ważny jest dla nas Bank modeli 3D, który powstaje w oparciu o propozycje od naszych klientów. Podsumowując 2017 rok, przygotowaliśmy bazę około 530 modeli – kliknij po szczegóły.

Zehnder miniatura
Baza modeli grzejników dekoracyjnych Zehnder!

Na przestrzeni ostatnich lat systemy ogrzewania wnętrz stawały się coraz bardziej niewidoczne. Ukrywane w podłogach i pod parapetami nie wnosiły do wnętrza nic poza ciepłem. Tymczasem na Polskim rynku jest wyróżniający się producent, którego zupełnie nowa baza modeli 3D właśnie pojawiła się w naszych programach. Poznaj firmę Zehnder, która w ofercie ma dzieła sztuki do efektywnego ogrzewania wnętrz.